Bezpieczne płatnośći dzięki Tpay
Wysyłka w 24h
Niespodzianka dla malucha w każdym zamówieniu
Bezpieczna paczka

Ben Brooks

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi

30,00 

Zbiór 100 historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się wyjść poza schematy i obalić stereotypy, każdy z nich w wyjątkowy sposób!

Na stanie

Kategorie: ,

Opis

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi to międzynarodowy bestseller! Inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach, stanowiących wzór dla chłopców, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność.

To przystępnie napisany zbiór 100 historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się wyjść poza schematy i obalić stereotypy, każdy z nich w wyjątkowy sposób! Od odkrywców i naukowców, przez filozofów, przyrodników, sportowców, po artystów i polityków, jak Stephen Hawking, Barack Obama, Salvador Dali, Ludwig van Beethoven, Lionel Messi, Nelson Mandela czy John Lennon, a także wielu innych bohaterów z różnych środowisk społecznych i ze wszystkich zakątków świata!

Książka pomaga uwierzyć chłopcom, że mogą zostać kim tylko chcą! Ta ponadczasowa lektura rozpoczyna dyskusję o rolach przypisanych płciom, oferując chłopcom przesłanie: męskość może mieć wiele znaczeń.
Nie znajdziesz tu bajek o zgładzaniu smoków czy ratowaniu księżniczek. W „Opowieściach dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi”, autor Ben Brooks, z pomocą barwnych ilustracji Quintona Wintera, przedstawia fascynujące historie, które są pochwałą wrażliwości i siły wewnętrznej, indywidualizmu i pomysłowości, wytrwałości i wiary w siebie.
Ta książka dodaje odwagi, by zmieniać świat!

Dodatkowe informacje

Autor

ISBN

978-83-64853-29-6

Liczba stron

208

Okładka

Twarda

Wiek

Wydawnictwo

Grupa Wydawnicza K.E. Liber

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…